Време и време на женски безжичен костим за капење

Време и време на женски безжичен костим за капење

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Прилагодете го вашиот изглед на пливање со леснотија. Овој едноделен костим за капење од време и TRU, завршен во повеќебојно печатење, има отстранлив и прилагодлив врат на зачувување за забавна, безжична опција. Дневна базен покрај базенот или удрете ја на плажа со овој костим за капење направена во мешавина од стрии за удобно вклопување што се движи со вас. Само на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Видови чаши : Зашиени чаши. Покриеност : Целосно. Затворање : стил на влечење; Затворање на вратоврска на грб. Ремени : Прилагодлива и отстранлива лента за вратот на вратот. Деколте : Слатко деколте. Карактеристики : детали слични на пресврт однапред; сите отпечатоци. Womenенски безжичен костим за капење од време и TRU.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата