Добро ткаена Нил Гила Гроздобер Боемјан Медалјон Ботаничка граница Пинк 7'7 9'6 Машина за миење садови за миење садови за раб

Добро ткаена Нил Гила Гроздобер Боемјан Медалјон Ботаничка граница Пинк 7'7 9'6 Машина за миење садови за миење садови за раб

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Колекцијата на машината што може да се мие на Нил комбинира современи бои, елегантна шема на медалјон, поддршка од дрво-подот и трајна конструкција за модерен и удобен килим. Безбедните материјали за деца и миленичиња се отпорни на дамки и лесно се забележуваат чисти, што ги прави овие килими идеални за зафатено семејство. Машината што може да се мие, само предното оптоварување. Воздух сув рамен. Рамен, низок куп. Меки, модерни бои. Направено од синтетички влакна отпорни на дамки (Полиестер Ченил Горна, рециклиран памук и полиестер). Пролеана бесплатно. Безбедно за дрвени подови. Употреба на рампа за килим се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата