Carquest Premium Spen-On со целосен проток

Carquest Premium Spen-On со целосен проток

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Филтрите за спин-on-on lube го штитат вашиот мотор од честички за абење што инаку може да доведе до предвремено дефект на делови. Дизајнирано да ги исполни или надмине нивоата на перформанси на филтерот OE во текот на целиот интервал на препорачана услуга ОЕ . A. Анти-одводниот вентил за назад : Бр. Вентил за олеснување на бајпас : Бр. Висина : 1.0625 IN. Надворешен дијаметар : 4 1/4 IN.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата