Студио Натори Студио Сенка Леопард печатена плишана облека

Студио Натори Студио Сенка Леопард печатена плишана облека

Това е достапна
DEN 384.00
Количината на стоката:

Завиткајте се во удобност со оваа целосна должина на сенката леопард печатена плишана облека од студиото N Natori. Мерење во 48 "инчи со мека четка за внатрешна ткаенина ве остава топло, но не се мери. Опуштената силуета ќе ве остави доволно простор за положување. За ваша најголема удобност. Оваа облека вклучува и пространи ракави со врзани манжетни на зглобот. Постои самостојно појас со јамки за солза на ременот, што ви овозможува да се прилагодите на вашето совршено вклопување. Главна карактеристика на оваа облека вклучува цврсти јамки за шкафче со ленти за твил и Поврзување за применливи висечки цели. Пријатна/топла ткаенина, ултра мека, елегантно мазно чувство, кадифен јака од шал, два предни џебови на лепенка, може да се сметаат за џебови за медиуми за сите технолошки потреби, затворање на вратоврска за само -појас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата