Женски плус големина длабока џемпери за вратот

Женски плус големина длабока џемпери за вратот

Това е достапна
DEN 367.84
Количината на стоката:

За зачудувачка комбинација на елегантна и саси на која било фигура, се лизнете во овој мек рајон плус скок од големина од 24/7 облека за удобност. Оваа уникатна комбинација од предниот дел на предниот дел има длабока вметната факс завиткана V-врат за секси чувство, а еластичната линија на половината обезбедува ефект на слабеење. Со долги ракави на Долман и широко нозе Палацо Пант дното, ова џемпери е неопходна гардероба. За зачудувачка комбинација на елегантна и саси на која било фигура, се лизнете во овој мек рајон плус скок од големина од 24/7 облека за удобност. Оваа уникатна комбинација од предниот дел на предниот дел има длабока вметната факс завиткана V-врат за секси чувство, а еластичната линија на половината обезбедува ефект на слабеење. Со долги ракави на Долман и широко нозе Палацо Пант дното, ова џемпери е неопходна гардероба. Стил : CF527 P V-вратот Долман Содржина на ракав : 92-процент поли, 8-процентен спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата