Време и време на женски мафија за ракав

Време и време на женски мафија за ракав

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Претерани ракави за напиеност на овој комплет за ребра од време и TRU носат моден стил напред во вашата облека на денот. Стил со фармерки за елегантен, зафатен во изглед. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : . Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : вратот на Scop. Затворање : стил на пуловер со затворање на предвремено. Ракави : Долги ракави за мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребреста текстура. Ребрестиот каросерија за жени од време и Тру. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата