Magic Chef MCB34CHW 3.4-CU. Ft. Ладилник за ретро пијалоци

Magic Chef MCB34CHW 3.4-CU. Ft. Ладилник за ретро пијалоци

Това е достапна
DEN 3199.84
Количината на стоката:

Волшебниот готвач 3.4-ку. Ft. Ладилникот за ретро пијалоци во бело ќе биде идеален додаток на кој било дом, канцеларија или просторија за рег. Стилскиот носталгичен изглед ќе го надополни секој декор. LED синото осветлување ги прикажува вашите пијалоци додека затемнетата врата со стакло со двојно панел е поефикасна од енергетската стакло и помага во спречување на кондензација. Постојат 4 полици за отстранливи жица кои можат да се прилагодат според вашите пијалоци. Овој ладилник за пијалоци нуди 1-годишна гаранција за делови и работно време и 5-годишна гаранција за компресорски дел. Ладилникот за пијалоци со ретро-стил обезбедува носталгичен изглед во канцеларија, соба за игри или студентски дом. Затемнетата стаклена врата со двојно панел е поефикасна и помага во спречување на кондензација. Внатрешното LED осветлување со прекинувач за вклучување/исклучување ги прикажува вашите пијалоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата