Encanto на отворено плетени барстови, сет од 2, мултибројни

Encanto на отворено плетени барстови, сет од 2, мултибројни

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Овие отвори на отвори се одличен додаток за секое внатрешен двор. Комплетирајте со одмор на стапалото и за удобност и за рамнотежа додека седат, овие Barstools го прават сето тоа. Тие се склопуваат, а се прават со цврсто железо завиткано во врвен квалитетен плетен за да ви го обезбедат најдобриот производ. Уживајте во овие Barstools во вашиот двор денес! Вклучува : две (2) барстови. Материјал : Полиетилен плетен. Материјал за рамки : железо. Плетен финиш : повеќекратна. Не е потребно собрание. Димензии : 23,30 инчи длабок x 18,10 инчи широк x 41,50 инчи висок. Ширина на седиштето : 16,75 инчи. Длабочина на седиштето : 16,50 инчи. Висина на седиштето : 28,00 инчи. Висина на предната нога (горниот раб) : 12,00 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата