Сандали од тексас на Викторија К Рајнсон

Сандали од тексас на Викторија К Рајнсон

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Пар сандали на Викторија К со модерни ригистони и златни громи и тексас текстура, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Rhinestones. Тексас. Златни громи. 100% гумен ѓон. Достапно во други бои. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата