Атлетски работи Sportsенски спортски градник и хеланки Активен сет, 2-парчиња

Атлетски работи Sportsенски спортски градник и хеланки Активен сет, 2-парчиња

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Преземете го секое тренингот во стил, од јога до бегство, со координиран спортски градник на атлетски дела и сет на хеланки. Оваа симпатична облека со две парчиња ја презема претпоставката од она што ќе го носите во теретана. Ткаенината за брзо сушење ви помага да ве олади и суви, а истегнатиот материјал и анти-шефот за менување помагаат да ве одржуваат пријатно. Тотално динамично дуо за вашата активна гардероба. Исклучиво на. Материјал : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : спортски градник и хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на Sports Craist Chains : Styling styling; деколте за лажичка; страшен назад; Анти-шефот на шефот; без ознака за дополнителна удобност. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; продолжена лента за половината за удобност и поддршка; опремени; две странични џебови на медиуми; Анти-шефот на боење и без ознака за дополнителна удобност; Ткаенина за брзо сушење. Спортски градник и хеланки 2 парчиња сет за жени од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата