Чудо на нација Дете за момчиња од природни сандали, големини 7-12

Чудо на нација Дете за момчиња од природни сандали, големини 7-12

Това е достапна
DEN 399.84
Количината на стоката:

Прилагодливиот спортски сандал на чудата на нацијата е совршен за истражување на отворено. Додадовме иновативни карактеристики, вклучувајќи : заоблена површина од надворешната страна и пети за стабилност и заштита, флексибилна конструкција и меморија за меморија Ева. Создадовме мулти-обоена надворешна плоча направена од рециклирани материјали, затоа што заштитата на нашата околина е врвен приоритет. Прилагодливата лента ќе направи да се подготвиме без проблеми! Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Трикратен систем на кука и јамка обезбедува безбедно вклопување; Капичето за потпетици обезбедува дополнителна удобност за долготрајно абење. Карактеристики : Завршено со цврста перничена ѓон за целодневна удобност; Веб-подготвени за вода, спортски живи печатени и завршница за брзо сушење; рециклирана надворешна плоча на TPR во повеќе бои; мека постава за текстил; перничена калапи на Ева Мидал до стапицата за стабилност; Не-обележување на надворешната страна обезбедува трајна влечење на која било површина. Спорт сандали од чудо нација за момчиња за деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата