Изложба на суво бришење маркери, брои

Изложба на суво бришење маркери, брои

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

12 маркери за суво бришење3 Ултра fineprecise Пишување : Одлично за лични табли и календари3 фини линии на типови : одлично за табли со мала до средна големина5 ознаки на типови на врвови : одлични за големи табли производи карактеристики на производи #1 на марка за суво бришење на Америка. Нова живописна мешавина во боја. Додадете возбуда, акцент, живописни, смели бои!. Мастило со низок мирис. Officeуелд Губмајд Канцелариски производи, 3500 Лејси Роуд, 10 -ти кат, Даунерс Гроув, ИЛ, 60515. Â © 2015 Производ на канцелариски производи од Rubberуел Гу гума.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата