Чорапи за момчиња Ханес, + бонус перница за глуждот

Чорапи за момчиња Ханес, + бонус перница за глуждот

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Чорапите на глуждот Ханес Бојс, Ез-Сорт, ќе бидат неговата фиока за чорапи за секој ден. Издржлива, засилена потпетица и пети за да остане во чекор со неговиот груб и негодувач . Системот за појавување на чорапи од Ез-Сорт со логото на Ханес на прстите ги прави чорапите за сортирање толку многу полесно!. Влагата на влагата им помага на нозете да останат суви. Бело. Спандекс во текот на подобро за подобро вклопување. Перно -стапалото обезбедува издржливост и удобност. Заштита на мирис на свеж IQ помага во борбата против смрдливите нозе. Погодно 10 + 3 бонус пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата