Чанта за тотачи на женски ватенка на рамо

Чанта за тотачи на женски ватенка на рамо

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Овој безвременски тоте ораментирано со едноставна тока ќе ве одржи организирана и да изгледате стилски низ сите сезони. Чувајте ги вашите работи уредни со две големи главни прегради и неколку помали џебови со големина за разни намени. Класична чанта за женски тоте. Подземниот главен оддел за да ги задржи скапоцените вредности. Повеќе џебови за да останат совршено организирани. Двојни ленти што удобно седат на рамото, без да се менуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата