Рејбестос MC Професионален одделение за сопирање на сопирачките се вклопува во Изберете: Форд Бронко

Рејбестос MC Професионален одделение за сопирање на сопирачките се вклопува во Изберете: Форд Бронко

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Мастер -цилиндерот на сопирачките Raybestos е поврзан со педалот за сопирачките што ја размножува применетата сила за ефикасно сопирање. Овој цилиндар има единечен двоен хидрауличен канал и е произведен според спецификациите на оригиналната опрема. Овозможува потребна сила за ефикасно сопирање и олеснува лесно ангажирање и исклучување на чевлите за сопирачките. Мастер цилиндер на сопирачките се вклопува во Изберете : 1966 Форд Бронко и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата