Аукфа куќа во форма на двојно кревет за момчиња и девојчиња, дрво близнак над креветот близнак со покрив, прозорец, чувар, скалила, античко сиво

Аукфа куќа во форма на двојно кревет за момчиња и девојчиња, дрво близнак над креветот близнак со покрив, прозорец, чувар, скалила,

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

За семејствата со помлади чувари со целосна должина на горниот кревет спречуваат случајни падови. И двете бухти имаат лепчиња за поддршка на иверица, не треба да подготвувате извори или темели на кутии. Подобро околината за спиење : Благодарение на полу-затворениот простор, вашето семејство ќе има свој простор за спиење што овозможува утешна атмосфера за подобар сон, додека не жртвувајќи циркулација на воздухот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата