Terra & Sky Womensенски плус големина квадратен врат ткаен селански четврт ракав врв

Terra & Sky Womensенски плус големина квадратен врат ткаен селански четврт ракав врв

Това е достапна
DEN 463.84
Количината на стоката:

Подгответе го вашиот стил во привлечен селанец од Тера Плетирани детали. Долги ракави со манжетни со едно копче. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Селанец на квадратни врат за жени со плус големина жени од Terra & Sky.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата