300-нишки брои памучни цврсти длабоки џебни чаршафи и перници на мудрец, кралица, од впечатоци

300-нишки брои памучни цврсти длабоки џебни чаршафи и перници на мудрец, кралица, од впечатоци

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Долгиот лист Twin XL е 38 „широк x 80“ долг, рамен лист е долг 66 „широк x 100“ долг, перница е долг 20 „широк x 30“. Овој сет на листови вклучува преголем, длабок џеб опремен со џеб кој одговара на преголеми душеци, како и редовни душеци со кадифен душек, длабоко до 18-инчи. Кралот вграден лист е долг 78 „широк x 80“ долг, долг лим е долг 108 „широк x 102“, секоја перница мери долга 20 „широк x 40“. Сите делови од овие производи се овластени OEKO-Tex. За сите големини, длабокиот џеб поставен лист се протега за да одговара на сите душеци дебели до 18-инчи. Стилизирајте го вашиот кревет со оваа цврста шема и подгответе се да се занимавате со супер-меки удобности на овој памучен лист.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата