Супериорни фарми baa baa q, јагнешки филети, оз

Супериорни фарми baa baa q, јагнешки филети, оз

Това е достапна
DEN 183.68
Количината на стоката:

Третманите за кучиња на супериорни фарми Баа Баа Q се вкусна закуска за вашето домашно милениче да уживаат. Можете да ги користите како награди за да го зајакнете позитивното однесување и да го олесните обуката. Овие супериорни третмани за кучиња на фарми се ослободени од глутен и жито за помалку пополнување и повеќе месо. Природните грицки за јагнешко месо исто така немаат конзерванси. Можете да добиете други супериорни сорти на фарми за да ги мешате од време на време. Супериорни фарми baa baa Q, јагнешки филети, 5 мл : 5 мл од јагнешко месо од кучиња од јагнешко месо по торба. Го олеснува обуката. За сите големини на кучиња. Природни третмани. Многу богато со протеини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата