22а Сос Гарднер Зак Гарет Вилсон Фудбалски Дрес Џетс Брис Хол Брекстон Бериос Илија Мур дресови кусу

22а Сос Гарднер Зак Гарет Вилсон Фудбалски Дрес Џетс Брис Хол Брекстон Бериос Илија Мур дресови кусу

Това е достапна
DEN 191.84
Количината на стоката:

Машинско Перење. (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише. (4) одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина. Ве молиме бидете трпеливи Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви. Ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часа. Ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина. ракави или кратки ракави дишат, брзо се сушат. Достапни Големини : S-XXXL. (7)тежината на секоја облека е 0,3-0,5 кг, а големината на пакувањето е 40 см * 60 см * 5 см. 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише. Одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата