Женски Обични Чевли Плажа Платформа Сандали Се Лизга На Спортски Сандали Нелизгачки Клин Чевли Дами Лесни Црвени 6.5

Женски Обични Чевли Плажа Платформа Сандали Се Лизга На Спортски Сандали Нелизгачки Клин Чевли Дами Лесни Црвени 6.5

Това е достапна
DEN 158.24
Количината на стоката:

Лесни и Подигнати : сакаме платформи да ни дадат поттик во висина и овие сандали на платформата се носат во текот на целиот ден. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.5, САД 7, САД 7. Платформа Единствена : Клин платформа пета, стабилна и обезбедува ефект на зголемување, го издолжува односот на висината и лесно се совпаѓа. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Горниот дел од ткаенината што дише, со ременот за грб, ќе ја одржува вашата нога цврста за целодневна удобност. Лесно Носење : Летна Сандала со елегантен ѕиркач, ремен за грб со лизгање при затворање, лесен за ставање и исклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата