Солас 2411-133 - Амита Алуминиум 3-Сечилото Брод Пропелер-РХ, 13. Во. Дијаметар Во. Теренот 13-Сплајн

Солас 2411-133 - Амита Алуминиум 3-Сечилото Брод Пропелер-РХ, 13. Во. Дијаметар Во. Теренот 13-Сплајн

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Секој пропелер На Бродот Солас е избалансиран и прецизен изработен со супериорни материјали за поголема јачина и потенко сечило што е мазно, брзо, ефикасно и цврсто. Солас алуминиумските пропелери се фрлаат и се обложуваат со четири слоеви на боја. Пропелерот Амита 3 нуди посилно сечило со подобри перформанси со извонредно забрзување и максимална брзина. 13.25" дијаметар. 17 " теренот. 13-забна шина. Ротација на десната рака. Посилни сечила со подобри перформанси. Традиционален гумен центар. Ексклузивен процес на фрлање стискање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата