Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Sony Xperia Совршено Одговара За Сите Други Паметни Телефони До 7 - Пинк

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Sony Xperia Совршено Одговара

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да ја користите функцијата"Подигни за Да Се Разбудиш" : Поставување - >Екран сепак, одредени телефони со голем екран бараат отстранување на заштитниот капак. * Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на работата на екранот на допир. • Компатибилен со уреди до 3,35 x 6,69 инчи (јасен прозорец 3,2 x 6,37 инчи); Доаѓа со ремен за вратот за практично носење. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата