Реико Бар Стол, Бело СТП и Еспресо, 30 Висина На Седиштето-Боја: Бело СТП и Еспресо, Количина: 1, Стил: Преодна

Реико Бар Стол, Бело СТП и Еспресо, 30 Висина На Седиштето-Боја: Бело СТП и Еспресо, Количина: 1, Стил: Преодна

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Столчето За бар Реико носи атрактивен преоден стил на дизајн во вашата кујна. Завршувањето на еспресото на заострените нозе брилијантно го комплиментира седиштето обложено со бела вештачка кожа. Долниот дел на грбот на оваа столица и ја дава својата оригиналност со правоаголен исечен со еспресо за помодерен дизајн. Потребно Е Некое Собрание. Стол Без Раце. Поместено Седиште И Грб : СТП. Дрвени Квадратни Нога И Потпирач За Нозе Поддршка : Еспресо Заврши. Вклучено : КД Бар Стол - Обложено СЕДИШТЕ И ГРБ : Бело Перниче За СТП (Отсечен Грб со Дрвена Облога) Конструкција На Седиште : Веб-Дрвена Облога/Нога : Еспресо Заврши Заострено (Предна Нога : 45 х 45мм До 35мм Цврсто Дрво И Задна Нога : 35 х 40мм) - 4 носилки Цврсто Дрво : Напред 20 х 30мм Страна/Назад 20 х 30мм. Материјали : Стп Дрво ка Пена. Висина На Седиштето : 30.00. Длабочина На Седиштето : 15.75. Висина На Производот : 44.5. Ширина На Производот : 20. Должина На Производот : 19.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата