Стандардна ПАЛЕЊЕ АПС Сензор За Брзина НА Тркала П Н: АЛС2396

Стандардна ПАЛЕЊЕ АПС Сензор За Брзина НА Тркала П Н: АЛС2396

Това е достапна
DEN 287.84
Количината на стоката:

Стандардни АПС ЗА Палење Сензор За Брзина На Тркалата P/N : ALS2396 OE конектори и терминали обезбедуваат точна водоотпорна врска со жичаниот ремен на моторот. На ременот се вклучени громети и жичани клипови кои обезбедуваат правилно монтирање и рутирање во шасијата на автомобилот за рентабилно решение за поправка. Висококвалитетната пластична смола засилена со стакло обезбедува и висока температура и отпорност на заштита на животната средина. Секоја жица за директна замена доаѓа со заштитен ракав што спречува триење на жиците и создавање кратки споеви. Абс Сензор За Брзина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата