Женски Фустани Должина На Глуждот Мода Без Ракави Макси Печатен Потсмев На Вратот Летен Фустан Жолт 3XL

Женски Фустани Должина На Глуждот Мода Без Ракави Макси Печатен Потсмев На Вратот Летен Фустан Жолт 3XL

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Потсмеваат Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. - Стил Должина На Ракавот : Должина На Облека Без Ракави : Должина На Глуждот-Стил На Вратот На Облеката : Потсмев На Вратот-Стил На Облекување : Макси-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 6 Биста : 92см/36.22" Половината : 94см/37.01" Должина : 127см/50.00" Големина : М САД : 8 Биста : 96см/37.80" Половината : 98см/38.58" Должина : 127см/50.00" Големина : Л УС : 10 Биста : 102см/40.16" половината : 104cm/40.94" Должина : 127cm/50.00" Големина : xl нас : 12 биста : 108cm/42.52" половината : 110cm/43.31" должина : 135cm/53.15" големина : 2xl сад : 14 биста : 114cm/44.88" ПОЛОВИНАТА : 116cm/45.67" должина : 135СМ/53,15" ГОЛЕМИНА : 3хл сад : 16 биста : 124см/48,82" половината : 126см/49,61" должина : 135СМ/53,15" големина : 4хл сад : 18 биста : 134см/52,76" половината : 136см/53,54" должина : 135см/53,15" големина : 5хл сад : 20 биста : 144см/56,69" половината : 146см/57,48" должина : 135см/53,15" големина : 6хл сад : 22 биста : 154см/60,63" половината : 156см/61,42" должина : 135см/53,15" летен фустан до глуждот. Дизајн На Вратот без ракави За Жени. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата