Спектар Ноар Воден Печат Мастило Рампа - Проѕирен Јасно

Спектар Ноар Воден Печат Мастило Рампа - Проѕирен Јасно

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Спектар Ноар Воден Печат Мастило Рампа - Проѕирен Јасен Спектар Ноар Водоотпорен Мастило е развиена првенствено за да се спротивстави техники и топлина во собата втиснување. Покрај тоа што е совршен за создавање впечатлив отпор и топлински сет втиснувањето дава прекрасно суптилен впечаток означен со вода и на хартија и на картичка. Карактеристики Оваа мастило е совршена за втиснување на топлина и отпорни ефекти. Оваа мастило за втиснување е без киселина и архивска. Спецификации Боја : Проѕирен Јасен. Тежина : 0,063 фунти. - ШКУ : НМГ459523.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата