Цврст 14к Жолто Злато Гроздобер 1цт Дијамант Годишнина Свадба Бенд Вечноста Прстен Големина 4

Цврст 14к Жолто Злато Гроздобер 1цт Дијамант Годишнина Свадба Бенд Вечноста Прстен Големина 4

Това е достапна
DEN 9599.84
Количината на стоката:

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Дијамантски Камен Количина_1 : 25стоун Тежина_1 : 0.04 цтфеатура : Цврст Материјал : Примарен : Златна Комплетност : Комплетна (вклучени се сите камења)Значителна : Ностонска Форма_1 : Тркалезна Големина_1 : 2.1 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : прстени Продадени По единица : секој материјал : Примарна Боја : Тип На Пожолтување : Метод На Создавање Вечен Камен_1 : внатрешна категорија накит накит Прстени Свадбени Ленти Дијамантски Ленти вечни бендови; накит Прстени Вечни Прстени; Накит Прстени невестински серии Вечни Бендови Ет0002 Серија Вклучена е елегантна Прстенеста Кутија. ГАРАНТИРАНО 14к Жолто Злато, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата