Ана Бања Задржување Вода Бариера Лента Сува И Влажна Поделба Силиконски Печат Лента

Ана Бања Задржување Вода Бариера Лента Сува И Влажна Поделба Силиконски Печат Лента

Това е достапна
DEN 418.88
Количината на стоката:

Карактеристика : * сосема нов и квалитетен.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .* Долгиот, флексибилен дизајн создава секакви форми .*Туш бариера и задржување систем држи вода во внатрешноста на прагот.*Идеално-за тушеви без виткање и други области каде што треба да се содржи вода.*Сеуште уморни од вода во бањата И кујната Инсталирајте ги овие ленти за задржување на водата, водата повеќе нема да тече.* Доаѓа со акрилно водоотпорно лепило, кое може цврсто да се закачи за земјата*може да се користи во бањи, кујни и сите места каде што треба да биде вода blocked Specifications : Material : Silicone Color : Transparent,Grey,White,Black Lenght : 30cm/50cm/80cm/100cm/200cm Height : 15ммпакет Содржина(опционално) : 1 Х Вода бариерноти : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Долгиот, флексибилен дизајн создава секакви форми. Туш бариера и задржување систем држи вода во внатрешноста на прагот. Идеален-за тушеви без виткање и други области каде што треба да се содржи вода. Сеуште уморни од вода во бањата И кујната Инсталирајте ги овие ленти за задржување на водата, водата повеќе нема да тече.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата