Чешир Мачка Комбинезон Костим За Девојки

Чешир Мачка Комбинезон Костим За Девојки

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Вашето дете ќе биде подготвено за некоја немирна забава За Ноќта на Вештерките во Костимот За Комбинезони За Мачки Чешир За Девојчиња. Овој костим се одликува со костум за тело со розови кадифни и виолетови сатенски ленти, розова кадифена стомачна лепенка и голема прикачена соодветна опашка со розов врв од вештачко крзно. Аспираторот вклучува големи бели очи со црни зеници, широка бела насмевка и зашилени розови и виолетови уши. Чешир Мачка Комбинезон Костим За Девојки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата