Имаш Пролетни Врвови Женски Кратки Ракави Обични Лабави Печатени Врвови На О-Вратот Основна Маица Плус Големина Пинк ХХЛ

Имаш Пролетни Врвови Женски Кратки Ракави Обични Лабави Печатени Врвови На О-Вратот Основна Маица Плус Големина Пинк ХХЛ

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

68" ГОЛЕМИНА : xxxxl биста : 138cm/54.11" должина : 85cm/33.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Жени Врвна лесна ткаенина со одлично истегнување за удобност. Погоден за различни прилики, може да се носи дома, на отворено, на датуми.89" Големина : XXXXL биста : 130cm/51. Моделот е Единствен - Точната Шема Што Ја Добивате Ќе биде Малку Поинаква од Прикажаната.75" Должина : 75cm/29.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата