Машка Антигва Бела Нова Англија Револуција Победа Пуловер Дуксер

Машка Антигва Бела Нова Англија Револуција Победа Пуловер Дуксер

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Повторете го вашиот тим со Оваа Нова Англија Револуција Победа Пуловер Дуксер Од Антигва. Удобниот материјал ќе ви обезбеди лесна топлина во текот на целата година. Се одликува со впечатлива Графика На Револуцијата Во Нова Англија за да ја покаже вашата непоколеблива гордост. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Пуловер. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Бренд : Антигва. Ребро-плетена јака, манжетни и долниот раб. Брусен назад руно. Увезени. Материјал : 52% Памук/48% Полиестер. Лесен дуксер погоден за благи температури. Топлина запечатени графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата