Рингишпил Деца Орпа Килим За Куче, Морнарица Слонова Коска, 4'6'

Рингишпил Деца Орпа Килим За Куче, Морнарица Слонова Коска, 4'6'

Това е достапна
DEN 1141.92
Количината на стоката:

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Област Килими За Деца. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Килимите За Деца од рингишпил се наѕираат со моќност користејќи меки, но издржливи синтетички предива за долготрајна убавина и живописна боја дури и кога се подложени на години зафатени мали стапала. Пригушените пастелни тонови даваат мирна, смирувачка атмосфера додека гравираните контури на дизајнот ја нагласуваат секоја симпатична форма и шема во богати текстури. Достапно во повеќе големини. Стилски додаток за секоја соба. Висина на купот : 0,5 инчи. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата