онхуон ткиво бо држач за мобилен телефон во десктоп декорација држач за ткиво држач за кујнски телефон

онхуон ткиво бо држач за мобилен телефон во десктоп декорација држач за ткиво држач за кујнски телефон

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Кутија За ткиво Држач За Мобилен Телефон 2 Во 1 Држач За Ткиво За Декорација На Работната Површина Кујнски Држач За Телефони Карактеристики : + Креативен Држач За Ткиво Во ФОРМА На ТВ : држач За кутија за ткиво На лицето со креативен ДИЗАЈН Во ФОРМА НА ТВ, Погоден за различни сценарија, не само кутија за ткиво, туку совршена декорација за дом, канцеларија, апартмани, ресторан, станови, студентски соби и автомобил.●2 во 1 дизајн ● држачот за ткиво и држачот за мобилен телефон се 2 во 1, флексибилни за употреба и има дизајн на слот за картички, кој може да има вграден мобилен телефон, а мобилниот телефон може да се заглави внатре, ослободувајќи ги рацете и гледајќи видеа полесно.Мултифункционална кутија, не само што може да складира хартиени крпи, туку и вграден мобилен телефон, раце без раце, создаваат чувство на гледање филмови.Различни мали предмети може да се чуваат на врвот на кутијата.●Зголемена широка уста●кутијата ЗА ТКИВО НА ТВ има поширока уста, кутија за ткиво со голема големина, поголемиот дел од хартијата може да се нацрта, може да се постават цврсти ролни, лесно може да се пристапи до секојдневниот живот, така што секој агол од домот има убавина.Погоден за повеќето ткива и тркалање ткиво.Лесно за чистење, без мувла, без мирис.Лесно се движи и стои на рамна површина.Не грижете се за гледање видеа во зима. Можете да ги гледате во спалната соба, дневната соба, бирото и други места. Кога луѓето се трогнати да плачат, можете да извадите хартија за да ги избришете солзите во временеопходни производи за домашен опис : Материјал : PPSize : 19 € 16.4 € 11cmpackage Вклучени : 1 € Ткиво Кутија бања додатоци. мебел за спална соба. бања декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата