8-пински Кабел За Брза синхронизација 6. Фт Во Сребро За Употреба Со Игла

8-пински Кабел За Брза синхронизација 6. Фт Во Сребро За Употреба Со Игла

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

8 пински јаболко кабли. Компатибилен со сите уреди На Apple со 8-ПИНСКИ конектори. Овој висококвалитетен, уникатен apple кабли, исто така, нуди crge & Sync : Безбедно се напојува 30% побрзо, а преносот со голема брзина и Издржливиот дизајн со најлон плетенка спречува кинење и заплеткување - плоча дизајнирана да ги заштити уредите Од кратки споеви овој 8-пински брз /синхронизиран кабел 6,5 стапки во сребро (12 парчиња) за употреба со 8 пински е одличен кабел за јаболка, кабли по намалена цена под 90 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 1,50 х 7,25 х 9,85 инчи и тежи 1,57 фунти. Овој 8-пински брз / синхронизиран кабел 6,5 стапки во сребро (12 парчиња) за употреба со 8 пински е предмет од јаболко кабли од нашите збирки кабли што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Компатибилен со сите уреди На Apple СО 8pin конектори. crge & Синхронизација : Безбедно наплаќа 30% побрзо и пренос со голема брзина. Издржливиот дизајн на најлон плетенка спречува кинење и заплеткување. Плоча дизајнирана да ги заштити уредите од кратки споеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата