Стоечка Полица За Растенија Во Саксии, Решетка За Складирање Растенија Во Саксии, Безбедна И Не-Кафуле За Дневна Соба Градинарска Спална Соба Канцелариска Продавн?

Стоечка Полица За Растенија Во Саксии, Решетка За Складирање Растенија Во Саксии, Безбедна И Не-Кафуле За Дневна Соба Градинарска

Това е достапна
DEN 447.84
Количината на стоката:

Стоечка Полица За Растенија Во Саксии, Решетка За Складирање Растенија Во Саксии, Безбедна И Не - Кафуле За Дневна Соба Градинарска Спална Соба Канцелариски Цвеќарници Спецификација : решетката за складирање е направена од дрво и е безбедна и не-. Може да се користи за чување на вашите торби, книги, засадени во саксии и така натаму. Може да се користи постојано и издржливо за временска употреба. Функција : изработена од висококвалитетно дрво, и тоа е безбедно и не-и издржливо . Задебелен дизајн, издржлив и не е лесен за раскинување. текстурата и елегантниот дизајн го прават убав декор во вашата куќа. Повеќекратна употреба, може да собере вреќи, книги, растенија во саксии, корпи и други намирници. Практична полица, погодна за спална соба, дневна соба, балкон, работна соба итн Спецификација : Состојба : Материјал : Боја На Дрво : Кафеава Големина : прибл. 90х85х25см/ 35, 43х33, 46х9, 84во Тежина : прибл. 4033g/ 142.25 oz Пакет Листа : 1xpotted Фабрика За Складирање Известување : 1x ве Молиме дозволете 1-3cm грешка поради рачно мерење и бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. 2x ве Молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. изработени од висококвалитетно дрво, и тоа е безбедно и не-и издржливо. Задебелен дизајн, издржлив и не е лесен за раскинување. текстурата и елегантниот дизајн го прават убав декор во вашата куќа. Повеќекратна употреба, може да собере вреќи, книги, растенија во саксии, корпи и други намирници. Практична полица, погодна за спална соба, дневна соба, балкон, работна соба итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата