Витни Хјустон-Повисока Љубов - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Витни Хјустон-Повисока Љубов - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Витни Хјустон-Повисока Љубов-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата