Изработено Од Карирана Училишна Униформа Со Висок Струк Со Плисиран Лизгач Тениско Здолниште XL PINK

Изработено Од Карирана Училишна Униформа Со Висок Струк Со Плисиран Лизгач Тениско Здолниште XL PINK

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Ова женско плисирано тениско здолниште со висок струк со шорцеви за обложување сигурно ќе биде шоу-топер. Здолништето има висок струк за ласкање на вашите облини, додека наборите му даваат класичен, женствен изглед. Изработен е од лесна и дише ткаенина (100% Полиестер), совршена за одржување на удобноста во долги, топли денови на теренот. Внатре во здолништето има пар шорцеви со мек, растеглив појас за уште поголема удобност и покриеност. Здолништето има модерен, но класичен изглед, совршен за секоја пригода. Тоа е одличен избор за професионален или рекреативен натпревар и ќе ве направи да изгледате кул и самоуверено. Со својата непобедлива комбинација на стил и практичност, ова е совршено здолниште за секој ентузијаст за тенис и голф. Ласкав висок струк со плисирани детали. Лесна и удобна ткаенина. Стил на лизгање за да ги покажете вашите најдобри потези. Поставени шорцеви за дополнителна удобност и покриеност. Широк спектар на бои што одговараат на секоја гардероба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата