Марвел Студио Јас Сум Грот Постер-Долги Ракави Маица За Мажи-Прилагодено - Јаглен Хедер

Марвел Студио Јас Сум Грот Постер-Долги Ракави Маица За Мажи-Прилагодено - Јаглен Хедер

Това е достапна
DEN 367.84
Количината на стоката:

Официјални Марвел Стока Марвел Студија Јас Сум Грот Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Момчиња ' Дизни+ Маици; Грот Кошули; Постер Маици; Дизни Кошули Јас сум Грот! Фатете го саканиот Старател На Дизни+ на 10 август 2022 година. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. 100% претходно намален памук*. Долги поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро плетена јака и манжетни. Залепени рабови на вратот и рамото. Дво-игла дното полите. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. * Ве молиме запомнете : Содржината варира во зависност од бојата . Хедерите се мешавина од памук/полиестер. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата