Сензор За Брзина На Возилото

Сензор За Брзина На Возилото

Това е достапна
DEN 2544.00
Количината на стоката:

Сензор За Брзина На Возилото Сензор За Брзина На Возилото Се Вклопува Изберете : 2005-2010 ШЕВРОЛЕТ кобалт 4 Цил 2,2 Л 2006-2007 ШЕВРОЛЕТ ХХР 2000-2005 ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР 2008-2010 ШЕВРОЛЕТ ХХР 4 Цил 2,2 Л 2005-2007 САТУРН јон 4 Цил 2,2 Л 2000-2004 Понтијак гранд ам 2003-2004 САТУРН ЈОН 2000-2004 Олдсмобил АЛЕРО 2007-2009 ПОНТИЈАК Г5 2000-2005 ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата