Маица Марди Грас Дебела Вторник Кошула Марди Грас Ден Кошула Џи1

Маица Марди Грас Дебела Вторник Кошула Марди Грас Ден Кошула Џи1

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно семејствољубовна продавница доо новина кошула е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит! - Средна ткаенина-Класично вклопување-Трча точно по големина-етикета за солза-100% задоволство на Клиентите загарантирана Содржина На Ткаенина : 100% памук. Материјал : Гилдан. Боја : Повеќе бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата