Самостојна Бања Лупа Шминка Огледало

Самостојна Бања Лупа Шминка Огледало

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Почестете се со ова самостојно огледало за шминкање од Елегантна Домашна мода што има штанд во форма на конус со малку син акрилик за да додадете допир на боја. Можете лесно да го поставите на шалтерот за бања кога ви треба и лесно може да се тргне настрана кога сакате повеќе простор. Огледалото е изработено од челик и има хромирана завршница. Има 5х/1х зголемување. Огледалото е со дијаметар од 7". Подготвени за употреба. Вртливата глава овозможува лесно гледање под кој било агол.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата