14к Позлатен И Врзан Синџир Со Шарм На Света Марија Од Jew Златар

14к Позлатен И Врзан Синџир Со Шарм На Света Марија Од Jew Златар

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

14к Злато Врзан Синџир14к Врзан Златен Ѓердан со Шарм дизајниран да ја зголеми прекрасната брилијантност НА 14к злато над среброто. Jew Златар Ад. основана е за да обезбеди рентабилен накит за своите клиенти. Jew Златар се стреми да стане лидер на пазарот во индустријата За накит Преку интернет, обезбедувајќи висококвалитетен накит по неспоредливи ниски цени. Тоа е совршен Подарок за Девојка, Маж, жени, возрасни, Деца, Унисекс На Божиќен Подарок, Подарок За Денот На Вљубените, Подарок За Денот На Мајката, Подарок За Денот На Таткото, Подарок За Денот На Благодарноста, Подарок За Денот На Свадбата Клучни Карактеристики : 14к Ограничено Злато. Daily Златар Дневна Колекција. Синџир фигаро, широк 4мм Доаѓа со широк 4мм Носете го Овој прекрасен Златен Ѓердан со доверба, како што ќе знае само вашиот златар, ова не е цврсто злато.Упатство за нега : за долготрајни резултати чувајте го производот надвор од вода. Чувајте суво и чисто со сува крпа.100% Задоволство И Купување без Ризик : ние им нудиме на нашите клиенти 30-Дневна бесплатна политика за враќање. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате некаков проблем.Забелешка : Враќањето е прифатено само ако е сосема ново и неотворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата