Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач За Лаптоп Сони Ваио ВПЦЦВ2КГХ Б Лаптоп Лаптоп Ултрабук Хромебук Кабел за Напојување години га?

Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач За Лаптоп Сони Ваио ВПЦЦВ2КГХ Б Лаптоп Лаптоп Ултрабук

Това е достапна
DEN 415.84
Количината на стоката:

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Sony Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ AC АДАПТЕР Лаптоп Полнач Компатибилен Замена ЗА SONY Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Кабел За Напојување. Вклучува Кабел За Напојување. Висококвалитетен Сосема Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач Кабел За Напојување Компатибилна Замена. Вклучува Кабел За Напојување. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз, Излезен Напон 19В. *Брзи Бродови од САД*, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите, 3 Години Гаранција За Услуга. Тестирани Единици, Безбедност : Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Над Заштита Од Струја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата