Кносфе Преголем Дуксер Фустан За Жени Врвки Со Долги Ракави Слатки Дуксери Пуловери Со Лабав Џеб Со Качулка Лилјак Од Тиква Плус Големина Џемпер Секојдневни Кошул?

Кносфе Преголем Дуксер Фустан За Жени Врвки Со Долги Ракави Слатки Дуксери Пуловери Со Лабав Џеб Со Качулка Лилјак Од Тиква

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

47"големина : l велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 122cm/48. Дуксер За Жени Мода Плус Големина Качулка Пуловери За Паѓање Ј2к Џемпер Облека За Одмор Трендовска Облека За Жени 2023 Женски Дуксер Дуксер Женски Преголеми Пуловер Жени Класичен Гроздобер Џемпер Женски Облеки Женска Работна Облека.31" Должина : 66см/25.47" Рамо : 50см/19.05" рамо : 58см/22. Женски Дуксери Плус Големина Плус Големина Качулка Жени Плус Големина Женски Пуловер И2к Џемпер Слатки Облеки Плус Големина Облека За Жени Тренинг Дуксер Женски Дуксери Паѓаат Пуловери Женски Џемпери На Продажба Зимски Тимови За Жени Женски Тренинг Облека. Преголем Женски Дуксер Плус Големина Женски Преголеми Качулки Симпатична Пуловер Женски Џемпер Облека За Жени Женски Тренинг Облека Дуксери За Жени Плус Големина Лесен Женски Пуловер Со Качулка За Жени Облечени Женски Џемпер Облека За Девојки Модна Женска Облека.65" рамо : 56см/22. Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво : одговара на големината на она што го добивате : 1xwomenени Tops How за перење : Ладно Миење Раце,Висат Или Линија Dry Collar : V Deckperfect со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилики стил : Секојдневен,Моден Дуксер Лесен Дуксер Плус Големина Пуловер Кошули За Жени Џемпери ј2к облека за вежбање за жени секси облека за жени дуксер женски дуксер за жени трендовски пуловери За Жени трендовски женски џемпери Теретана облека За Жени Плус Големина Женска Облека.39" должина : 72см/28.77" Ракав : 53см/20.67" Должина : 68см/26.35" РАКАВ : 55см/21.83"Содржина На Пакетот : 1 х дами горна ДЕБЕЛИНА : СТАНДАРДЕН ОВОЈ ПЕЧАТЕН ВРВ е изработен Од Мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носење карактеристики : долги ракави, тркалезен врат, Лабав, долг разгорен раб, Печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани филмови пол : ЖЕНСКИ ПОВОД : ДНЕВЕН МАТЕРИЈАЛ : Полиестерска сезона : aut/пролет/зима/лето Стил : флексибилен, елегантен И модерен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата