Picture-Tiles.com: Мост Керамички Плочки Ѕид ФРЕСКА WAL500267-43XL. 48 W 36 H користење 12 12 керамички Плочки - Сатенска Завршница

Picture-Tiles.com: Мост Керамички Плочки Ѕид ФРЕСКА WAL500267-43XL. 48 W 36 H користење 12 12 керамички Плочки - Сатенска Завршница

Това е достапна
DEN 2239.84
Количината на стоката:

НАСЛОВ НА МУРАЛОТ : Мост Керамички Плочки Ѕид Фреска Кујна Задна Бања ТУШ WAL500267-43 XLMURAL ГОЛЕМИНА : 48"W x 36"H користење (12) 12" x 12" керамички Плочки-Сатенска Завршница Вообичаена УПОТРЕБА : Кујна Назад Прскање Плочка Бања Туш Плочка Акцент/Декор Секој Затворен Ѕид ЦЕНА : 4.25x4, 25=1 10 СЕКОЈ, 6 X6=2 20 секој, 8x8=3 30 Секој, 12x12=6 60 СЕКОЈ ВАШИОТ МУРАЛ МОЖЕ ДА биде ДИЗАЈНИРАН ВО КОЈА било ГОЛЕМИНА КОРИСТЕЈЌИ ГИ ВАШИТЕ ФОТОГРАФИИ или НАШИТЕ контактирајте не за бесплатна испорака до нас адреси. Намалена испорака низ целиот свет.Ние обичај го правиме секој мурал од керамички плочки едно по едно парче. Нашиот персонал посветува големо внимание на деталите и ќе работи со вас во дизајнирањето на вашиот совршен мурал од керамички плочки. Нашите мурални плочки се користат во кујнски задни прскања, тушеви во бањата, секој внатрешен ѕид или надворешно засенчено подрачје (без директно сонце, но сите временски услови стабилни). Контактирајте не со било какви прашања или да побарате понуда. ВООБИЧАЕНА УПОТРЕБА : Кујна Назад Поздравниот Плочка Бања Туш Плочка Акцент/Декор Секој Затворен Ѕид. ЦЕНА НА ПЛОЧКИ : 4, 25х4, 25=10 долари секој, 6х6=20 долари секој, 8х8=30 долари секој, 12х12=60 долари секој. БЕСПЛАТЕН превозот до нас адреси. Намалена испорака низ целиот свет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата