Хард Бонбони Смачкана Хроми Лак За Нокти

Хард Бонбони Смачкана Хроми Лак За Нокти

Това е достапна
DEN 287.84
Количината на стоката:

Нека твоите прсти зборуваат! Класичната Боја На ноктите Со тврди Бонбони обезбедува боја на лак со висок сјај со стил. Никогаш нема да ви биде здодевно да експериментирате Со Тврда Боја на Бонбони за Нокти. Тоа е дестинација за боја и нуди сѐ, од класични нијанси, до живописни нијанси на модната писта, до блескави вилици што паѓаат на вилицата. Измешајте ги и усогласете ги сите, изразете го вашиот сопствен стил и дадете смела изјава! Овие лакови се класичните Тврди Лакови За Нокти што ги паметите од 90-тите, со ажуриран пресврт. Изборот на нијанси се одликува со трендовски и класични нијанси со професионална формула која е совршена за слоевитост, исказни нокти и создавање уметност за нокти. Спарете ги овие лакови со врвен слој со специјален ефект за бесконечен изглед кој работи за секоја сезона и пригода. Професионалната четка за лак за сечење ја олеснува апликацијата за да можете да дадете смела изјава без неред. Ќе сакате да ги соберете сите! >"Ние ? нашите пријатели животни. Ние не ги тестираме нашите производи на нив. "Хард candy® е регистрирана трговска марка На Тврди Бонбони, ДОО.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата