Форма Авантура Ниски Мотоцикл Чизми-Кафеава ФОАЛОБН

Форма Авантура Ниски Мотоцикл Чизми-Кафеава ФОАЛОБН

Това е достапна
DEN 959.84
Количината на стоката:

Формаавантура Ниски Чизми-Браун ПН : ФОАЛОБН АВАНТУРАТА НОВА ФОРМА НИСКО ги комбинира удобноста и флексибилноста на патната чизма со карактеристики на багажникот надвор од патот. Совршен за авантуристички турнеи и за возачи со поголеми телиња.Карактеристики 12 месеци ГАРАНЦИЈА кога се купени во САД.Гарантирано совршено вклопување. Лесна размена на големини.Њумид-висина дизајн.Cecertified® квалитет.Целосно зрнест кожен горен дел со гроздобер финиш.Drytex® водоотпорен и дише лагер.Лесна конструкција.Авантуристички анти-лизгачки лесен гумен ѓон со двојна густина.Заштита од пластична подлога.Двојно прилагодливи Ремени и затворање на velcro®.Нераскинлив® пластични токи.Ankletpu внатрешна обликувана пластиказаштита.Специјален најлон среден ѓон со нерѓосувачки челик.Екстрасофт полимерна подлога со мемориска пена.Антибактерискизаменлива влошка.Висококвалитетно-100% Европско производство. Големина На МЕНС Големина 38 евра = 4уса = 10,04 инчи (255мм) Внатрешна Големина на влошка 39 евра = 5 сад = 10,23 инчи (260мм) Внатрешна Големина на влошка 40 евра = 6уса = 10,43 инчи (265мм) Внатрешна Големина на влошка 41 евро = 7уса = 10,63 инчи (270мм) Внатрешна Големина на влошка 42 евра = 8уса = 11,02 инчи (280мм) внатрешна големина на влошка 43 евра = 9уса = 11,22 инчи (285мм) внатрешна големина на влошка 44 евра = 10ус форма авантура ниски чизми за мотоцикли - кафеава фоалобн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата