Мамка Насмевка Сечилото Бавна Смрт Опрема Мек

Мамка Насмевка Сечилото Бавна Смрт Опрема Мек

Това е достапна
DEN 276.80
Количината на стоката:

Оваа опрема се одликува со смртоносна комбинација на популарната бавна Смртна кука и уникатниот Турнир докажано Сечило За Насмевка. Риболовците на пердуви сакаат како куката, со својот офсет свиок, предизвикува мамка да се врти со залак примамливо дејство на тапа. Сечилото За Насмевка обезбедува дополнителна акција и привлечност. Способноста да се риби оваа мамка толку бавно и сепак да се добие акција на блиц и спирала што се врти е нешто што ја тера дури и најлетаргичната риба да гризе!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата