Велигден Табела Знаме Празник Зајаче Јајце Малку Гном Печатени Лен Чаршав

Велигден Табела Знаме Празник Зајаче Јајце Малку Гном Печатени Лен Чаршав

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Велигденска Трпеза Знаме Празнично Зајаче Јајце Мал Гном Печатен Ленен Чаршавкарактеристики : Шик и добро изработен овој празничен чаршав е изработен од полиестерски лен. На масата има елаборирани дизајни на зајаци, што е најкласичниот празник. Оваа празнична сезона, ќе ви треба сервер за маса за да ги ставите завршните работи на прекрасна празнична маса.Многу празнично и издржливо - донесете зимско чувство на вашата работна површина со овој цртан лик чаршав. Изработени од лен, издржливи и високи температуриважната функција на подлогата е гребење, дамки и восок од свеќи на масата. Во исто време, не ја покрива вашата маса како чаршав, туку суптилно ја поставува сцената.Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа најдобро решение.Идеи за празнични подароци-Додавањето чаршав е лесен начин за украсување на вашата трпеза и има пообична атмосфера од традиционалниот чаршав. Подарете го како подарок на вашиот пријател или член на семејството за да можат да ги слават празниците на ист начин.Материјал : Линенколор : како што е прикажано на сликата, (сликата може да биде малку надвор од бојата поради мониторот. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Благодарам!Тежина : 70 грамадимензии : како што е прикажано на сликата (поради рачно мерење, дозволете грешка од 1-3мм. Пред да нарачате, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи. Велигден Табела Знаме Празник Зајаче Јајце Малку Гном Печатени Лен Чаршав.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата